БУРЖУЙКА – УТИЛІЗАТОР ПОБУТОВА З ПОВІТРЯНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ 5-30 КВТ

       Головна перевага пічки-буржуйки перед іншими котлами - це швидкий прогрів приміщення, тому саме таким пічкам віддають перевагу власники дачних будинків, гаражів, майстерень тощо.

     В якості палива можна використовувати відходи деревообробки (щепа, пеллети, тирса, кора, обрізки, дрова), побутові відходи, сміття тощо. В печі використовується принцип "пошагового горіння", що покращує якість горіння та зменшує витрати палива.

    Теплопродуктивність 5 - 30 кВт. Теплоносій – гаряче повітря.

    Пічка має верхнє завантаження палива в камеру. Періодичність завантаження палива до 8 годин (при теплопродуктивності 10 кВт) або 2,5 години (при      теплопродуктивності 30 кВт).

    Піч невибаглива до якості палива (негорючі домішки серед палива не призводить до погіршення горіння), не потребує його підготовки та просушування. Процес горіння регулюється за допомогою кришки завантажувальної камери та дверцят.

    Піч має високі екологічні показники – викиди СО в повітря в діапазоні 10 - 200 ppm, що в декілька разів менше, ніж викиди газового пальника (норма - до 500 ppm).  Піч забезпечує якісне горіння палива завдяки використанню допалювача. Як результат - піч горить без диму, має мінімальні викиди в атмосферу, що дозволяє експлуатувати її в міській смузі. 

    Варочна поверхня дозволяє розігривати або готувати їжу.

    За бажанням замовника пічка-буржуйка може комплектуватися пристроями додаткового відбору тепла, наприклад, ефективний повітряний теплообмінник або водонагрівач.

 

 

Габаритні розміри та технічні характеристики