КОТЕЛ ПОБУТОВИЙ 30 КВТ (З ВОДЯНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ)

    Побутовий утилізаторний газогенераторний котел (піч) з водяним теплообмінником «КВ-02» призначена для опалення житлових та промислових приміщень, гаражів та майстерень, складських приміщень  і т.д. площею до  400 м2 (при умові теплоізоляції приміщень). 

    Як паливо використовуються відходи деревообробки (щепа, пеллети, тирса, кора, обрізки), побутові відходи тощо.

    Теплопродуктивність 5 - 30 кВт. Теплоносій - гаряча вода.

    Утилізаторна піч має верхнє завантаження палива в завантажувальну камеру. Періодичність завантаження палива до 8 годин (при теплопродуктивності 10 кВт) або 2,5 години (при теплопродуктивності 30 кВт). Для захисту металевих частин печі від перегріву застосовується високотемпературна керамічна футерівка. Піч невибаглива до якості палива (негорючі домішки серед палива не призводить до погіршення горіння), не потребує його підготовки та просушування. Процес горіння регулюється за допомогою заслінок в автоматичному або ручному режимах.

    Піч має високі екологічні показники – викиди СО в повітря в діапазоні 10 - 200 ppm, що в декілька разів менше, ніж викиди газового пальника (норма - до 500 ppm).  Піч забезпечує якісне горіння палива завдяки використанню допалювача. Як результат - піч горить без диму, має мінімальні викиди в атмосферу, що дозволяє експлуатувати її в міській смузі. 

    Варочна поверхня дозволяє розігривати або готувати їжу.

    Переваги котла:

  • використовується будь-яке паливо, можливість утилізації сміття;
  • застосування допалювача мінімізує викиди в навколишнє середовище;
  • на теплообміннику не наліпає сажа та кіптява навіть при використанні смолистого палива;
  • керамічне футурування топкової камери;

 

Габаритні розміри та технічні характеристики