ПІЧ З ПОВІТРЯНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ ДЛЯ СУШІННЯ ДЕРЕВИНИ 100-500 КВТ

 

Піч з повітряним теплообмінником для сушіння деревини- це твердопаливний генератор тепла теплопродуктивністю до 500 КВт, що працює на відходах деревообробних чи сільгосппідприємств. Теплоносій – гаряче повітря. Сфера використання: як генератор тепла для сушіння деревини, зернових тощо, для опалення приміщень за допомогою нагрітого повітря, для інших технологічних потреб.

Піч складається з газогенераторної утилізаторної печі, повітряного теплообмінника з продувним та верхнім вентиляторами, ізоляційного кожуха та блоку керування та сигналізації.

 Утилізаторна піч має верхню подачу палива в завантажувальну камеру. Подача палива - вручну. Періодичність завантаження 6 - 12 годин.

  Загальновідома істина - не використовувати в печах, котлах та камінах соснові дрова, тому що при їх спалюванні забиваються сажею та кіптявою теплообмінники та димоходи. Але в наших печах можна палити соснові відходи та дрова без ризику для роботи печі - відкладення сажі на теплообміннику та димоході не відбувається. До того ж в печах можна використовувати паливо абсолютною вологістю до 75%, що призводить лише до зменшення теплопродуктивності - ККД печі при цьому не падає!

   Для захисту металевих частин печі від перегріву застосовується високотемпературна керамічна футерівка. Піч невибаглива до якості палива, не потребує його підготовки та просушування. Процес горіння регулюється в автоматичному або ручному режимі за допомогою заслінок. Вихідні гази проходять через теплообмінник, який обдувається вентилятором продувного каналу. Нагріте повітря подається по коробах верхнім вентилятором.

    Піч має високі екологічні показники – викид СО в повітря не більше 1 г/м3. При виході на режим піч горить без диму, що говорить про повне спалення сировини.

    Блок керування та сигналізації за допомогою термодатчиків та вентилятора димососа підтримує задану температуру в приміщенні, що обігрівається. Вмикаючи-вимикаючи димосос nта змінюючи кут відкривання заслінки, тим самим змінюємо інтенсивність горіння печі. На дисплей постійно виводяться показники температури.

 

Габаритні розміри та технічні характеристики